Blog

Przewóz osób z adresu na adres – dlaczego warto z niego skorzystać?

Podróżowanie na większe odległości w sytuacji, gdy nie ma się własnego samochodu, wymaga skorzystania z oferty publicznych środków transportu. Od ponad dwudziestu lat usługi w tym zakresie oferują też przewoźnicy prywatni, którzy realizują przewozy międzynarodowe wygodnymi busami. Jedną z nowszych propozycji, która znalazła się również w ofercie Vipmar Tour jest przewóz osób z adresu na adres. Na czym polega taka usługa?

W przeciwieństwie do samochodów rejsowych, czyli takich, które wyjeżdżają ze wskazanego miejsca i kończą trasę w konkretnym punkcie, przewóz z adresu na adres przypomina korzystanie z taksówki. Zamówiony kurs rozpoczyna się w miejscu, które wskaże pasażer, a z którego odbiera go kierowca busa. Również cel podróży jest określony przez klienta i do niego jest on dowożony. Jakie zalety ma takie rozwiązanie? Czy bus z adresu na adres jest dobrym wyborem?

Przewóz z adresu na adres – komfort podróży

Zapewne jedną z największych zalet podróżowania sprzed własnego domu bezpośrednio do miejsca docelowego jest komfort. Ma to szczególne znaczenie dla osób, które wyjeżdżają z małymi dziećmi, dużą ilością bagażu lub też mają ograniczoną sprawność ruchową. Dzięki możliwości zamówienia kursu sprzed własnego domu mogą wygodnie i bez pośpiechu przygotować się do wyjazdu. Bus z adresu na adres eliminuje konieczność wielokrotnego przenoszenia ciężkich walizek czy męczącego dojazdu z maluchami do wyznaczonego przystanku.

Wygodę z pewnością odczują też osoby starsze, niepełnosprawne czy z problemami zdrowotnymi. Kierowca, który dotrze bezpośrednio pod wskazany adres nie tylko zapewni czas na wygodne umieszczenie bagażu i zajęcie miejsca z pojeździe. Z pewnością chętnie też pomoże w tych czynnościach.

Przewóz z adresu na adres - oszczędność czasu i pieniędzy

Firma przewozowa Vipmar Tour, w której można zamówić bus z adresu na adres oferuje takie kursy na trasach do Niemiec, Belgii i Holandii. Samochody wyjeżdżają z sześciu województw południowej Polski oraz z okolic Radomska w województwie łódzkim. Tak szeroki zasięg działania sprawia, że dotarcie do punktu wskazanego przez klienta nie jest problemem. Szybki dojazd i bezpośrednia podróż z miejsca zamieszkania pod wskazany adres korzystnie kształtują koszty przejazdu i zapewniają znaczną oszczędność czasu.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, wybierasz doświadczonego przewoźnika oraz najlepszych, wykwalifikowanych kierowców.

Przewozy zagraniczne z adresu na adres są tańsze dlatego, że cena biletu obejmuje całą trasę przejazdu. Klient nie musi już korzystać z usług lokalnych środków transportu czy taksówki, aby dotrzeć do przystanku, z którego wyjeżdża bus. Podobnie jest w kraju docelowym, gdzie pasażer nie ma potrzeby docierania do miejsca przeznaczenia na własną rękę. Firma przewozowa gwarantuje dowiezienie go do celu, oszczędzając jego czas i pieniądze. Przewóz osób z adresu na adres jest szczególnie atrakcyjny dla tych osób, które do danego kraju wybierają się po raz pierwszy.

Vipmar Tour
Vipmar Tour

Przewóz z adresu na adres – bezpieczeństwo

Chociaż komfort podróżowania na długich trasach z pewnością ma dla wielu osób duże znaczenie, zarówno on, jak i oszczędność czasu i kosztów nie wyczerpują listy zalet busa z adresu na adres. Przewozy międzynarodowe niosą też ze sobą ryzyko, jakie wiąże się z pobytem w obcym środowisku, często bez znajomości tamtejszych zasad, kultury czy języka. Korzystanie z lokalnych taksówek czy publicznych środków transportu nie zawsze jest bezpieczne. Nie jest też takie znalezienie się w obcym mieście na ulicy, z bagażem, dziećmi i brakiem orientacji w terenie.

Vipmar Tour

Oferując przewóz osób z adresu na adres firma Vipmar Tour gwarantuje opiekę nad pasażerem od momentu rozpoczęcia do czasu zakończenia podróży. Ochronę nad pasażerem sprawują zarówno kierowca, jak i ubezpieczenie na czas podróży. W efekcie klient nie martwi się spóźnieniem na pociąg czy niespodziewaną awarią środka lokomocji. Nie musi też szukać nieznanego adresu w obcym dla siebie miejscu. Rozwiązanie wszystkich problemów tego typu leży w gestii kierowcy i innych pracowników firmy. Z pewnością jest to doskonały powód, dla którego warto wybrać przewozy międzynarodowe z adresu na adres.

Obserwuj nas: