Busy z Polski do Niemiec

Z adresu pod adres codziennie

Busy z Polski do Niemiec

Oferujemy prywatne usługi transportowe z punktu A do punktu B w z Polski do Niemiec. Naszym celem jest sprostaniu wymagań każdego klienta, bez względu na to, gdzie się znajduje, nawet w czasie świąt. Jesteśmy zawsze dostępni i ciągle rozwijamy swoje usługi. Nasz system rezerwacji online jest dostępny przez całą dobę. Nasza pomocna obsługa klienta jest dostępna od 8:00 do 20:00. Nasz zespół konsultantów dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą jakość transportu i aktualne informacje o Twojej podróży.

Vipmar Tour

Zaufali nam

Opinie naszych klientów

Zarezerwuj przez internet

i dołącz do grona zadowolonych klientów

Zarezerwuj On-Line

Zarezerwuj przez telefon

i dołącz do grona zadowolonych klientów

Zarezerwuj telefonicznie

Jak to działa

TRZY KROKI DO UDANEJ PODRÓŻY

Vipmar Tour
01

Rezerwujesz

Zarezerwuj przejazd on-line szybko i wygodnie

Vipmar Tour
02

Przygotuj się do podróży

Sprawdź czy masz już wszystko.

03

Ruszamy

Czekaj na kierowcę w dniu wyjazdu

Vipmar Tour
Vipmar Tour

7000000 +

Kilometrów

35000 +

Zadowolonych klientów

668 +

Miast

25000 +

Adresów

Busy do Niemiec od drzwi do drzwi

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się przewozami z Polski do Niemiec od wielu lat. Jako Vipmar Tour przewieźliśmy ponad 35 000 zadowolonych klientów do 668 różnych miast. Oznacza to ponad 25 000 adresów, które odwiedziliśmy w ramach wykonywania przewozów. Mamy nadzieję, ze zdecydujesz się na podróż z Vipmar Tour!

Przejazdy z Polski do Niemiec pod wskazany adres

Podróżowanie z Vipmar Tour wiąże się z niezwykłą elastycznością oraz wygodą. Wszystko za sprawą naszego modelu przejazdów, które odbywają się z domu po dom. Takie rozwiązanie ma kilka kluczowych zalet:

Eliminacja stresujących i długich przesiadek 

Każdy kto podróżował na dłuższe dystanse, z koniecznością przesiadek, wie jakie to wyzwanie logistyczne. Nikt nie chce spędzać 5 godzin pomiędzy przejazdami. Z drugiej strony zbyt krótki czas na przesiadkę, ze względu na potencjalne utrudnienia, może być niezwykle stresujący, a w najgorszym scenariuszu cała podróż może zakończyć się niepowodzeniem. 

Decydując się na przejazd busami do Niemiec z Vipmar Tour, problem ten znika całkowicie. Zostaniesz odebrany z wyznaczonego przez Ciebie adresu i dowieziony prosto do miejscu docelowego. Całą podróż spędzić możesz w spokoju, bez nerwowych przesiadek.

Busy do Niemiec codziennie - duża dostępność terminów

Nasze przejazdy odbywają się codziennie. Oznacza to, że zawsze jesteś w stanie dopasować odpowiedni termin. Nie musisz dostosowywać swoich planów pod kilka wybranych dni w których odbywają się przejazdy. To Ty decydujesz kiedy i gdzie jedziesz! 

Proste i szybkie planowanie trasy 

Zgranie ze sobą kilku środków transportu bywa problematyczne. Szczególnie jeżeli dojeżdżasz do mniej popularnych miejscowości oraz miejsc. Okazać się może, że dojazd do małego miasteczka przykładowo niedaleko Monachium, pomimo małych odległości, zajmie długie godziny. Wszystko ze względu na niedopasowanie czasowe środków transportu, jego ograniczoną ilość, nietypowe godziny przyjazdu itp. Decydując się na busy do Niemiec z adresu pod adres z Vipmar Tour, wszystko co musisz zrobić to zadzwonić lub wypełnić prosty formularz!

Busy do Niemiec z adresu pod adres mają wiele przewag nad tradycyjnymi przejazdami autokarami lub pociągami. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się na taki wygodny i bezproblemowy przejazd! 

Nasza Flota

Kluczowym aspektem w zapewnieniu naszym klientom komfortowych warunków podróży jest zadbanie o odpowiednie przystosowanie oraz bezawaryjność naszej floty. Regularnie oraz skrupulatnie przeprowadzamy przeglądy naszych busów. Dzięki temu mogą państwo liczyć na najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz brak problemów związanych z samochodami podczas podróży.

Wszystkie pojazdy posiadają sprawnie działającą klimatyzację. Niezależnie od warunków panujących za oknem, temperatura w busie zawsze będzie optymalna. 

Ergonomiczne oraz wyprofilowane fotele zaprojektowane zostały z myślą o jak największym komforcie podróży. Dzięki temu zmęczenie podróżą jest mocno minimalizowane. 

Busy posiadają dużo miejsca na nogi oraz bagaż podręczny. Dzięki temu podróż będzie o wiele wygodniejsza (w szczególności dla wyższych osób).

Nasi kierowcy

Kolejnym aspektem, który ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo oraz komfort podróży, jest doświadczenie oraz kwalifikacje naszych kierowców. Zatrudniamy osoby powyżej 26 roku życia, które są już doświadczonymi kierowcami.

Wszyscy posiadają niezbędne uprawnienia, badania, oraz różnego rodzaju dodatkowe kursy bezpiecznej jazdy itp. Co istotne, znają oni specyfikę polskich, jak i niemieckich dróg. Tysiące wykonanych przejazdów gwarantuje doskonałą znajomość tras oraz możliwych objazdów, co przekłada się na bezpieczne i sprawne dotarcie do wyznaczonego celu. Z uwagi na bezpieczeństwo nasze busy nie mogą na przekraczać 130 km na godzinę już od dnia zakupu.

Busy do Niemiec Cena

Cena przejazdu z polski do Niemiec uzależniona jest od województwa wyjazdu: 

Zachęcamy do zobaczenia naszej podstrony “Cennik” oraz kontaktu (telefonicznego lub mailowego) aby poznać ofertę dostosowaną pod Twoje potrzeby.

Jak zarezerwować przejazd?

Aby zarezerwować przejazd skorzystać możesz z naszego prostego formularza internetowego lub zadzwonić do naszego biura obsługi klienta. Nasza infolinia dostępna jest w następujących godzinach:

  • poniedziałek-piątek: 8-20,
  • sobota: 9-18,
  • niedziela: 10-18.

Formularz działa całą dobę, 7 dni w tygodniu.