Zasady przewozu bagażu

Zadbajmy razem o transport Twojego bagażu

Pasażer w cenie biletu ma prawo do przewozu 3 sztuk bagażu, w tym 1 sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5kg oraz dwóch sztuk bagażu w luku bagażowym o wadze nieprzekraczającej 30kg.

  • Przygotuj swój bagaż do podróży oznaczając go imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu.
  • Bagaż podręczny który zabierasz ze sobą do przedziału osobowego powinien być na tyle mały że jego gabaryt lub inne cechy nie wpływają na komfort podróżowania innych pasażerów.
  • Bagaż przewożony w luku bagażowym to maksymalnie 2 torby/walizki (wymiary: 60x40x20cm) lub 1 duża walizka/torba (wymiary: 80x60x60cm). Łączna waga bagaży nie może przekroczyć 30 kg.
  • Jeśli chcesz zabrać bagaż powyżej ustalonego limitu, to będzie to możliwe tylko wtedy gdy pozwala na to ilość dostępnego w bagażniku miejsca. Zabranie dodatkowego bagażu wiąże się z koniecznością dopłaty.
  • Dokładamy wszelkich starań abyś Ty i Twój bagaż zawsze dotarli do celu - razem.
    Pamiętaj, że za bagaż pozostawiony w busie nie odpowiada ani kierowca ani firma. Zagubione bagaże które zostają odnalezione w busach podczas prac porządkowych są przechowywane przez okres 14 dni a następnie przesyłane do firmy zajmującej się ich utylizacją.
Vipmar Tour