Paczki do Niemiec

FAQ

Ceny przewozu paczek rozpoczynają się od 180 PLN / 40 EUR za przesyłkę o wadze do 10 kg i wymiarach nie przekraczających 30 cm x 40 cm x 20 cm. Pozostałe przesyłki wyceniane są indywidualnie. Aby uzyskać inforację na temat ceny skontatkuj się z naszą infolinią +48 510 48 08 08

Przewóz zwierząt nie jest możliwy.

Paczki odbieramy spod adresu i dowozimy na adres. Aby ustalić szczegóły przewozu Twojej przesyłki skontaktu się z naszą infolinią +48 510 48 08 08

Tak jeździmy codziennie.

 

Pliki do pobrania

Szablon etykiety

Przewóz przesyłek, paczek i bagażu

Przewóz paczek to jedna z gałęzi naszej działalności. Paczki prywatne są przewożone z adresu na adres po wcześniejszym umówieniu terminu przewozu. Jesteśmy otwarci na Państwa zapytania i staramy się pomóc w każdej sytuacji.

Vipmar Tour

Korzyści dla klienta

W przypadku transportu przesyłek zabronione jest przesyłanie alkoholu, wyrobów tytoniowych, środków odurzających i innych materiałów, substancji i przedmiotów zabronionych prawem kraju nadawcy i odbiorcy.

Jeśli jesteś zainteresowany innym rodzajem przesyłki skontaktuj się z nami. Nasze wieloletnie doświadczenie w transporcie pozwoli dostosować odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb.

 
 • Przesyłki traktowane są z ostrożnością
 • Informujemy o czasie odbioru i dostarczenia przesyłki.

Co przewozimy ?

Masz pytania ?

Prześlij nam wiadomość


  Zgoda na przetwarzanie danych.

  Zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu. Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Serwisu.

  Paczki do Niemiec 

  Przewóz paczek do Niemiec to jedna z gałęzi naszej działalności. Paczki prywatne są przewożone z adresu na adres po wcześniejszym ustaleniu terminu przewozu, które odbywają się codziennie.

  Podchodzimy do Państwa ładunków z dużą ostrożnością, tak aby paczka trafiła w wyznaczone miejsce w nienaruszonym stanie. Informujemy również o momencie jej dostarczenia. 

  Jesteśmy otwarci na Państwa zapytania oraz staramy się pomóc w każdej sytuacji

  Ile kosztuje wysyłka paczki do Niemiec 

  Ceny przewozu paczki do Niemiec zaczynają się od 180 PLN / 40 EUR. Dotyczy to paczek do 10 kg i wymiarach do 30 cm x 40 cm x 20 cm.  Wszystkie przesyłki, które wykraczają poza te normy, wyceniane są indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu, dzwoniąc na +48 510 48 08 08.

  Warto wspomnieć, że cena ta obejmuje dostawę paczki do Niemiec z adresu pod adres. Oznacza to, że jesteś w stanie ją nadać tuż pod swoim domem. I dostarczyć w dokładnie wyznaczone miejsce. Jest to ogromna wygoda oraz oszczędność czasu.

  Jak długo transportowana jest paczka do Niemiec lub do Polski?

  Nasze przejazdy odbywają się codziennie. Dlatego też ładunek powinien dotrzeć na przestrzeni 1-2 dni. Jednakże jest to uzależnione od trasy jaka odbywa się podczas przejazdu. Aby dowiedzieć kiedy możesz nadać paczkę, zadzwoń na +48 510 48 08 08 lub napisz korzystając z formularza na dole strony.

  Można również to zrobić osobiście, w siedzibie naszej firmy:

   Grottgera 46 Gliwice

  Co można wysłać? 

  1. Listy oraz dokumenty
  2. Bagaż i rzeczy osobiste
  3. Opakowania zbiorcze
  4. Mały sprzęt RTV/AGD
  5. i więcej!

  Czego nie można wysyłać?

  1. Alkohol
  2. Wyroby tytoniowe
  3. Substancje odurzające oraz inne materiały i przedmioty zakazane w kraju nadawcy i odbiorcy
  4. Pieniądze
  5. Zwierzęta

  Wysyłka paczek z Niemiec do Polski 

  Istnieje również możliwość wysłania paczki z Niemiec do Polski. Czas nadania zależy od trasy przejazdu danego busa. Jeździmy codziennie, dlatego zachęcamy do kontaktu, aby ustalić termin nadania paczki.

  Przewóz paczek busem do Niemiec z Vipmar Tour

  Nasza usługa wysyłki paczek do Niemiec (lub z Niemiec do Polski) skierowana jest do osób, którym zależy na wygodzie (możliwość nadania oraz odbioru ładunku bez wychodzenia z domu). W przeciwieństwie do nadawania paczek do autokarów nie musisz udawać się na dworzec, aby przekazać lub odebrać ładunek. 

  Dodatkowo, jest to rozwiązanie tańsze od tych oferowanych przez międzynarodowe firmy kurierskie. Jeżeli zależy Ci na wygodnym oraz tanim przewozie paczek do Niemiec, to nasza usługa jest skierowana do Ciebie. 

  Dbamy o Państwa paczki, zachowując wobec nich należytą ostrożność, tak aby całość dotarła w nienaruszonym stanie. Zachęcamy do kontaktu, aby poznać szczegóły nadawania paczek oraz ustalić termin ich przekazania.