FAQ

Rezerwacji przejazdu możecie dokonać Państwo dzwoniąc pod numer +48 510 48 08 08 lub za pośrednictwem naszego formularza rezerwacji on-line dostępnego tutaj. Przed dokonaniem rezerwacji prosimy przygotować dokładne adresy zawierające kod pocztowy, nazwę miejscowości, ulicę i numer domu.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom i dla Państwa wygody to nasi pracownicy potwierdzają Państwa przejazdy. Należy jednak mieć na uwadze, że brak potwierdzenia przejazdu dzień przed planowaną datą skutkuje anulowaniem przejazdu dlatego prosimy aby być pod telefonem na dzień przed planowanym przejazdem. Również Państwo możecie potwierdzać swoje przejazdy dzień wcześniej kontaktując się z nami telefonicznie lub przez maila na adres biuro@vipmartour.pl

Nasze przejazdy odbywają się codziennie zarówno z Polski do Niemiec jak i z Niemiec do Polski. Godziny wyjazdów są zależne od miejsca rozpoczęcia podróży ale co do zasady przejazdy odbywają się w nocy.

W cenie biletu można zabrać 30 kg bagażu do luku bagażowego oraz bagaż podręczny. Zabranie większej ilości bagażu wiąże się z dopłatą która jest uzależniona od całkowitej wagi i rozmiarów bagażu. O dopłacie do nadbagażu i ewentualnej możliwości jego zabrania decyduje kierowca podczas zabierania pasażera z miesca rozpoczęcia podróży.

Nasze przejazdy co do zasady odbywają się w godzinach popołudniowych zarówno z Polski do Niemiec jak i z Niemiec do Polski. W celu uzyskania dokładniejszej informacji na temat godzin wyjazdu z Twojej miejscowości skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem +48 510 48 08 08

Tak. Przesiadki służą temu aby Państwa podróż przebiegła w najkrótszym możliwym czasie. Jest to proces prosty, wygodny i szybki. Nasi kierowcy wskazują Państwu samochód którym będziecie kontynuować podróż a Państwa bagażem zajmują się samodzielnie. Przesiadki odbywają się w Gliwicach.

Tak. Naszych pasażerów odbieramy z adresu podanego przy składaniu rezerwacji i zawozimy pod wskazany adres.

Tak. Podczas zamawiania przejazdu poinformuj naszego pracownika, że interesuje Cię rezerwacja konkretnego miejsca. Koszt rezerwacji to 5 EURO / 20 PLN

Nie ma ograniczeń w jakim czasie należy składać rezerwację przejazdu.

W dniu wyjazdu nasi kierowcy kontaktują się z Państwem z dużym wyprzedzeniem i na bieżąco informują o dokładnej godzinie odjazdu z Państwa lokalizacji.

Opłaty za przejazd można dokonać na kilka sposobów. U kierowcy podczas wsiadania do busa gotówką w PLN lub EURO. Przedpłata przelewem na konto firmowe w PLN lub EURO. Link do ekspresowych płatności wysyłany Państwu smsem przez naszego konsultanta podczas dokonywania rezerwacji.

FAQ

Tutaj znajdzesz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania, jesli jednak nie uda Ci się znaleźć tutaj odpowiedzi na Twoje pytanie,skorzystaj z formularza poniżej i wyślij do nas swoje pytanie.

Nie znalazłeś odpowiedzi ? Nie krępuj się

Prześlij nam wiadomość


  Zgoda na przetwarzanie danych.

  Zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu. Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Serwisu.

  Vipmar Tour
  Vipmar Tour

  Jak to działa

  Twój przejazd w trzech krokach

  Vipmar Tour
  01

  Rezerwujesz

  Przygotuj datę przejazdu oraz dokładne adresy wraz z kodami pocztowymi.

  Vipmar Tour
  02

  Potwierdź

  Dzień przed planowaną datą wyjazdu skontaktujemy się z Tobą i podamy godzinę wyjazdu. To najlepszy moment aby podac nam ilość planowanego bagażu.

  Vipmar Tour
  03

  Ruszamy

  W dniu wyjazdu na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o planowanej godzinie wyjazdu. Dopilnuj żeby Twój telefon był włączony. Zanim się obejrzysz dotrzesz do celu.

  Vipmar Tour