Klient indywidualny

Twój przejazd z adresu na adres

Przewóz osób z adresu na adres realizowany na trasach Polska - Niemcy - Polska. To wygodny sposób podróżowania dla Ciebie, Twoich bliskich i znajomych.

  • Odbierzemy Cię spod domu.
  • Nie spędzisz na przesiadce wieczności
  • Zadbamy o Ciebie i Twój bagaż
  • Przez całą podróż jesteś pod naszą opieką.
  • Zapłać jak Ci wygodnie
  • Nie masz chwilowo pieniędzy na podróż ? Nasi konsultanci udzielą Ci wszystkich informacji

Dzięki wysokim kompetencjom w zakresie transportu osobowego możesz sprawnie i bez problemu podróżować na znaczne odległości. Codziennie przewozimy dziesiątki i setki osób, a opinie pozostawiane przez klientów stanowią najlepszą recenzję naszej pracy. Im lepsi jesteśmy tym lepsi chcemy się stać.

To proste jak zamówienie taksówki

Krok 1

Przygotuj dokładny adres składający się z kodu pocztowego, nazwy miejscowości i ulicy wraz z numerem domu zarówno miejsca z którego zaczynasz podróż jak i miejsca docelowego. Dzięki temu dokonasz rezerwacji sprawnie i bez błędu.

01

Krok 2

Zadzwoń pod numer +48 510 480 808 i dokonaj rezerwacji. Podczas rozmowy z naszym konsultantem uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące przejazdu.

02

Krok 3

Teraz nasza kolej. Dzień przed wyjazd skontaktujemy się z Tobą, żeby potwierdzić wszystkie szczegóły dotyczące Twojej podróży. Otrzymasz informację na temat godziny odjazdu. To dobry moment żeby poinformować nas o planowanej ilości bagażu.

03

Krok 4

W dniu wyjazdu kierowca będzie z Tobą w stałym kontakcie. Będziesz miał precyzyjną informację kiedy zjawi się pod Twoim adresem. Teraz usiądź wygodnie a zanim się obejrzysz będziesz na miejscu.

04
Vipmar Tour

Motorem napędowym naszych działań jest zawsze zadowolenie naszych klientów. 

W naszej działalności skupiamy się na bezpieczeństwie dlatego stawiamy na kompleksowe szkolenia kierowców w zakresie technik prowadzenia pojazdu. Staramy się na bieżąco podnosić kompetencje naszego zespołu, tak aby był zawsze gotowy do podjęcia bieżących wyzwań i wybiegał w przyszłość uprzedzając zdarzenia. Dla Ciebie oznacza to, że opiekują się Tobą najlepsi. Zarezerwuj swój przejazd z adresu na adres z Vipmar Tour szybko i prosto.