Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdzesz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania, jesli jednak nie uda Ci się znaleźć tutaj odpowiedzi na Twoje pytanie,skorzystaj z formularza poniżej i wyślij do nas swoje pytanie.

 • 1 Jak mogę zapłacić za przejazd ?

  Opłaty za przejazd można dokonać na kilka sposobów. U kierowcy podczas wsiadania do busa gotówką w PLN lub EURO. Przedpłata przelewem na konto firmowe w PLN lub EURO. Link do ekspresowych płatności wysyłany Państwu smsem przez naszego konsultanta podczas dokonywania rezerwacji.

 • 2 Czy muszę potwierdzić przejazd ?

  Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom i dla Państwa wygody to nasi pracownicy potwierdzają Państwa przejazdy tak aby żaden z naszych klientów nie musiał pamiętać o tej czynności. Należy jednak mieć na uwadze, że brak potwierdzenia przejazdu dzień przed planowaną datą skutkuje anulowaniem przejazdu dlatego prosimy aby być pod telefonem na dzień przed planowanym przejazdem.

 • 3 Kiedy jeździcie ?

  Nasze przejazdy odbywają się codziennie.

 • 4 Ile bagażu mogę zabrać ?

  W cenie biletu można zabrać 30 kg bagażu do luku bagażowego oraz bagaż podręczny. Zabranie większej ilości bagażu wiąże się z dopłatą która jest uzależniona od całkowitej wagi i rozmiarów bagażu. O dopłacie do nadbagażu i ewentualnej możliwości jego zabrania decyduje kierowca podczas zabierania pasażera z miesca rozpoczęcia podróży.

 • 5 W jakich godzinach jeździcie ?

  Nasze przejazdy co do zasady odbywają się w godzinach popołudniowych zarówno z Polski do Niemiec jak i z Niemiec do Polski.

 • 6 Czy są przesiadki ?

  Przesiadki odbywają się w Gliwicach.

Zadaj pytanie