Na czym polega przewóz osób z adresu na adres?

Wraz z rozwinięciem się komunikacji w Europie wzrosła liczba wyjazdów za granicę, czy to w celach rekreacyjnych, czy też zawodowych. Z tego względu popularne stały się tanie linie lotnicze oraz firmy przewozowe oferujący przewóz osób na trasach międzynarodowych. Takie rozwiązanie bez wątpienia ma sporo zalet, jednak częstym problemem dla podróżnych jest konieczność dostania się na własną rękę do miejsca, z którego bus odjeżdża, a następnie zorganizowanie sobie przewozu do miejsca docelowego z parkingu, na którym bus ma stację końcową. W wielu wypadkach jest to bardzo trudne, zwłaszcza gdy mieszkamy w małej miejscowości lub chcemy dostać się do miejscowości, do której jest utrudniony dojazd bez samochodu. Dlatego sporą popularność zyskał ostatnio przewóz osób z adresu na adres. Jakie zalety ma to rozwiązanie?

Przewóz osób z adresu na adres

Przewóz osób z adresu na adres - na czym polega?

Podróż z adresu na adres, jak sama nazwa wskazuje, odbywa się z miejsca podanego przez pasażera i kończy podobnie na wskazanym przez niego adresie. Oznacza to, iż możesz zamówić przewoźnika na adres swojego zamieszkania, który spod domu zabierze Cię komfortowym busem i dowiezie na wskazane przez Ciebie miejsce. Tego typu usługa przewozowa niweluje problem związany z koniecznością samodzielnego dostania się na miejsce odjazdu busa i późniejszego dotarcia pod właściwy adres. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Na przykład, gdy podróż odbywa się w nocy, o wiele bezpieczniejszym rozwiązaniem jest przejazd bezpośredni z adresu na adres. Nie zawsze w godzinach nocnych można liczyć na komunikację miejską, a czasem czynniki zewnętrzne mogą spowodować, że spóźnimy się na swojego busa. W wypadku przewozu z adresu na adres nie musimy się tym w ogóle martwić. Ale to nie jedyna zaleta tego rozwiązania.

Przewóz osób

Busy z adresu na adres - dlaczego warto skorzystać?

Nasza firma Vipmar Tour specjalizuje się w przewozach osób przede wszystkim do Niemiec i z powrotem, ale także do Belgii i Holandii. Odległości są różne, zwykle jednak podróż z Polski za granicę zajmuje kilka, jeśli nie kilkanaście godzin. Dlatego ogromną wagę przywiązujemy do komfortu naszych pasażerów w podróży. Chcemy, by czuli się w trasie bezpiecznie i wygodnie i ponownie skorzystali z naszych usług. Nasza flota to nowoczesne, nieduże busy, o dobrym stanie technicznym i wygodnym wyposażeniu. Nie bez znaczenia jest dla nas także to, jakich kierowców zatrudniamy. Wybieramy tylko doświadczonych, kulturalnych i rozsądnych kierowców, którzy trzymają się przepisów drogowych i sprawiają, że podróż z adresu na adres jest przyjemna. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszych usług?

Wygoda

Jak już wspomnieliśmy, zależy nam na wygodzie naszych Klientów. Zaletą naszych pojazdów są wygodne i ergonomiczne siedzenia. Zostały one zaprojektowane z myślą o długiej jeździe, posiadają więc odpowiednio wyprofilowane oparcia, podłokietniki i przestrzeń wokół nóg – wszystko po to, by móc komfortowo spędzić całą podróż. Siedziska są powleczone przyjemną w dotyku tapicerką, a specjalne wypełnienie wnętrza siedzeń doskonale amortyzuje wstrząsy podczas jazdy oraz chroni kręgosłup w razie gwałtownego hamowania. Nasze samochody są regularnie sprawdzane pod kątem technicznym, a przed każdą trasą sprawdzamy stan układu hamulcowego, sprawność oświetlenia i innych podzespołów. Ponadto wszystkie busy są wyposażone w klimatyzację. Dzięki temu podróż zarówno w upalne lato, jak i mroźną zimę jest w pełni komfortowa.

Oszczędność czasu

Przewóz busem z adresu na adres to też ogromna oszczędność czasu. Całkowicie omija nas potrzeba dostania się na konkretną godzinę pod podany adres, by moc skorzystać z przewozu. Często z powodu braku innych połączeń jesteśmy zmuszeni jechać na dworzec kilka godzin wcześniej i tam czekać na przewóz. Z naszymi busami nie ma tego problemu – kierowca podjeżdża pod wskazany adres o umówionej godzinie, a w razie opóźnienia daje znać. To pozwala lepiej rozplanować czas i spokojnie przygotować się do wyjazdu. Nasza firma Vipmar Tour organizuje wyjazdy z pięciu województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Przejazdy za granicę organizujemy do centralnej części Niemiec, Holandii i Belgii, a także do mniejszych, przygranicznych miasteczek.

Zminimalizowanie stresu związanego z podróżą

Przewóz osób z adresu na adres to także sposób na zmniejszenie stresu związanego z podróżą. Wiele osób korzystających z naszych usług wybiera się w taką podróż po raz pierwszy – a może nawet po raz pierwszy jadą za granicę. Muszą samodzielnie zadbać o siebie i swój bagaż, oraz o to, by dotrzeć pod wskazany adres, mimo że nigdy tam nie było. To bez wątpienia może być źródłem ogromnego stresu. Ale możliwość bezpośredniego podwiezienia pod wskazany adres eliminuje ryzyko zagubienia się w dużym, nieznanym mieście czy też nie dotarcia na czas. Doświadczeni kierowcy chętnie też na prośbę pasażerów robią postoje w trasie, nie tylko w miejscach planowanych, ale w razie potrzeby także w innych lokalizacjach.

Oszczędność pieniędzy

Dotarcie pod wskazany adres eliminuje konieczność szukania dodatkowego przewozu, na przykład autobusu czy taksówki, a co za tym idzie, pozwala zaoszczędzić pieniądze. Wtedy rzeczywisty koszt podróży wynosi tyle, ile zapłacimy za przewóz z adresu na adres. To bez wątpienia spora oszczędność pieniędzy, szczególnie gdy wykupimy miejsce w busie odpowiednio wcześnie. Na ogół warto obserwować ceny i wykupić miejsce wtedy, gdy są one niższe niż na przykład w dniu wyjazdu. Jeśli tylko sytuacja na to pozwala, warto wcześniej zaplanować przejazd za granicę z przewoźnikiem i wykupić pewne miejsce w busie. Wtedy nie będziemy stresować się dodatkowymi wydatkami czy tym, że braknie dla nas miejsca w busie.

Przejazd z adresu na adres to bez wątpienia jedna z bardziej komfortowych i przystępnych cenowo form podróżowania za granicę. Nic zatem dziwnego, że takie przewozy pasażerskie zyskują na popularności. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą oferta i skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy pełne zadowolenie i profesjonalizm!